Projekt graficzny
GRATIS

Czym jest rollup reklamowy?

Reklama to jeden z elementów działań marketingowych, który może zwiększyć widoczność firmy oraz jej rozpoznawalność. Dlatego też stosuje się różnego rodzaju produkty reklamowe, wśród których należy także wyróżnić rollupy. Czy to dobry nośnik reklamowy? Jak wygląda i gdzie warto postawić tego typu reklamę?

 

Rollupy, czyli profesjonalne nośniki reklamowe

 

Rollupy to stojak reklamowy, który składa się z kilku elementów. Wśród nich należy wymienić:
- wysięgnik,
- listwę,
- planszę reklamową, która jest chowana do specjalnej kasety wyposażonej w system rolujący.

Wspomniany produkt umożliwia dość szybkie schowanie reklamy, co jednocześnie doskonale zabezpiecza produkt reklamowy. Dlatego też rollup bez problemu można zabrać ze sobą na wyjazd służbowy lub nawet konferencję.

Rollupy reklamowe, które oferujemy: https://magdal.pl/oferta/nosniki-reklamy/rollupy-reklamowe/ różnią się między sobą parametrami oraz jakością, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

 

Rollupy reklamowe i ich zastosowanie

 

Rollup reklamowy to bardzo ciekawy i pod wieloma względami doskonały produkt, w który warto zainwestować. To mobilna ścianka reklamowa, którą można wykorzystać w czasie konferencji, targów oraz na różnego typu imprezach. Jednocześnie reklamę tą można zastosować jako stałą ekspozycję w siedzibie firmy lub innych lokalizacjach. Nowoczesne rollupy reklamowe to nie tylko narzędzie marketingowe, ponieważ z powodzeniem wykorzystywane są one przez naukowców oraz innych mentorów.

Proponowany produkt to sporej wielkości plansza, na której można z powodzeniem przedstawić wykresy, grafiki, konspekty projektu lub schematy naukowe. Z tego rozwiązania można skorzystać zarówno w czasie prezentacji, jak i konferencji naukowej. To również ciekawy materiał, z którego można korzystać w jednostce macierzystej w czasie wykładów lub seminariów. Produkt ten posiada szereg zastosowań, które można dopasować do własnych potrzeb.

 

Jak korzystać z rollupów?

 

Rollupy to efektowny i z pewnością nieskomplikowany w obsłudze produkt, który przykuwa uwagę otoczenia w czasie spotkań lub wystąpień. Dobrze przygotowany rollup można postawić w dowolnym miejscu, ponieważ jest to stabilny i wytrzymały produkt. Warto również zadbać o wysoką jakość treści oraz grafiki, jaka zostanie na nim zamieszczona. Dzięki temu plansza będzie wygadała estetycznie. Pozwoli to zwrócić uwagę większego grona potencjalnych odbiorców, zwłaszcza gdy będzie to rollup reklamowy.

 

Rollup to produkt szyty na miarę twoich potrzeb

 

Rollup to niewątpliwie najbardziej popularne rozwiązanie marketingowe, które można wykorzystać w czasie prezentacji w przestrzeni targowej, handlowej, konferencyjnej lub zjazdowej. Po produkt ten bardzo chętnie sięgają również liczni eksperci z różnych dziedzin nauki. Rollup reklamowy to przenośny system, który posiada wiele zalet. Wśród nich należy wymienić: szybkie i intuicyjne rozkładanie lub składanie, niską wagę, trwałość, atrakcyjną cenę oraz łatwy transport. Dodatkowo dobrze przygotowana treść lub grafika przykuwa uwagę, dzięki czemu zwiększa rozpoznawalność firmy. Doskonale sprawdza się także jako uzupełnienie wystąpień publicznych.

 

Wróć