Projekt graficzny
GRATIS

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy produkcji flag wiemy jak nikt inny, że nic tak nie uświetnia ważnych wydarzeń, jak wykorzystanie flag państwowych lub – w przypadku eventów biznesowych – flag firmowych.
 

Flagi to dla nas nie tylko symbole, to także nasza pasja. W każde zamówienie wkładamy maksimum zaangażowania, ponieważ dokładnie wiemy, że niosą one ze sobą deklarację określonych wartości i nadziei. Robimy wszystko, by nasi klienci mogli nie tylko cieszyć się z jakości naszych produktów, ale również, by dzięki naszym flagom mogli poczuć przesłanie, jakie ze sobą niosą.

W zakres naszych usług wchodzą także flagi firmowe. Prezentowanie barw firmy jest wyśmienitym sposobem na podkreślenie jej tradycji i na zaznaczenie jej pozycji na rynku. Ponieważ flagi firmowe idealnie nadają się do tego, by wykorzystywać je przy okazji różnych wydarzeń, takich jak targi, czy promocje, oferujemy je zarówno w formie „tradycyjnej”, jak i banerów. Nie tylko drukujemy flagi firmowe, ale także z chęcią służymy radą przy wyborze barw i motywu, który ma reprezentować firmę, tak by cechowały się one prawdziwie godnym wyglądem.


Flagi przez nas produkowane oznaczają się bardzo wysoką jakością. Dzięki specjalnemu układowi włókien flaga jest odpowiednio eksponowana nawet przy słabym wietrze. Zastosowanie ekologicznych farb pozwala nam na uzyskanie intensywnych barw. Kolory i motywy flagi są nanoszone na tkaninę (100% poliester) tradycyjną metodą sitodruku lub poprzez sublimację. Ta druga metoda pozwala nam na uzyskanie wyższej jakości obrazu, który ma się znaleźć na zamówionej przez Pastwa fladze, dlatego w szczególności polecamy naszym klientom tę metodę.


By nasze flagi prezentowały się odpowiednio niezbędne są dopasowane do nich maszty flagowe. Możemy poszczycić się tym, że posiadamy maszty flagowe przeznaczone nie tyko dla podstawowych rodzajów flag, ale także dla tych rzadziej wybieranych. W skład naszej oferty wchodzą między innymi maszty standardowe, przenośne fasadowe oraz maszty z zabezpieczeniami przeciwko kradzieży flagi.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że znajdą Państwo adekwatne rozwiązanie dla swoich potrzeb.