Projekt graficzny
GRATIS

Rodzaje tablic reklamowych

Tablice reklamowe i ich rodzaje, które wykorzystasz w swojej firmie

Reklama zewnętrzna to znany sposób promowania i upubliczniania marki, produktów lub usług. Reklama billboardowa to świetny sposób na dotarcie do grupy docelowej w określonych obszarze działań reklamowych. Bez względu na to, czy Twój biznes jest mały, czy duży, istnieją różne rodzaje billboardów i tablic do wyboru. Przedstawimy te najważniejsze poniżej:

 

Tablice PCV

 

Billboardy winylowe, inaczej tablice PCV są jasne w kolorze i zwykle malowane natryskowo farbą odporną na promieniowanie UV. Jego żywotność wynosi od trzech do pięciu lat, a zastosowany materiał to polichlorek winylu. Są to banery malowane cyfrowo, wykonane przy pomocy dużych drukarek atramentowych. Banery winylowe są najczęściej wykorzystywane jako loga firm lub przy okazji imprez okolicznościowych.

 

Tablice wolnostojące

 

Tablice wolnostojące znane również jako billboardy widział każdy z nas wiele razy. Licznie występują w centrach miast, są widoczne nawet z dużej odległości dla pieszych, pasażerów komunikacji publicznej, turystów, osób odwiedzających miasto w celach biznesowych. Rozlokowane tam, gdzie duże natężenie ruchu mają szanse na dotarcie do naprawdę imponującego grona odbiorców. Reklama bilbordowa jest skuteczna do budowania świadomości swojej marki. Klasyczne billboardy można znaleźć w różnych rozmiarach.

 

Tablice z dibondu

 

Tablice z dibondu są jednym z najbardziej wytrzymałych, lekkich i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, na których można drukować i wykonywać szyldy. Jest to doskonały wybór do tworzenia długotrwałych, trwałych znaków do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Dibond może być bezpośrednio zadrukowywany bezrozpuszczalnikowymi, nietoksycznymi farbami odpornymi na promieniowanie UV. Dzięki zastosowaniu atramentów odpornych na promieniowanie UV Twoje znaki będą odporne na światło słoneczne i warunki atmosferyczne oraz zachowają swój kolor przez długi czas.

 

Tablice emaliowane

 

Tablice emaliowane są malowane farbą wysokiej jakości o wysokim połysku, bezołowiowe, opracowane specjalnie do stosowania na szyldach komercyjnych i billboardach. Emalie są idealne do malowania tła, kopiowania liter i grafiki. Zapewniają jednowarstwowe krycie, doskonałą rozlewność i łatwe wcinanie, ten szybkoschnący system lakierniczy jest niezwykle przyjazny dla użytkownika. Żywe kolory i ekstremalnie wysoki połysk tworzą olśniewające, odporne na warunki atmosferyczne wykończenie.  Nadają się do stosowania na wszystkich rodzajach powierzchni drewnianych, murowanych i metalowych.

Wymienione tablice reklamowe to jedne z wielu form reklamy, które można wybrać. Jeśli chcesz promować swój biznes w kreatywny sposób skorzystaj z oferty tablic reklamowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych typów billboardów w odniesieniu do ich kosztów i innych specyfikacji, skontaktuj się z naszą firmą Magdal.

Wróć